• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeniden açıldık!(duyuru)
#1
Bildiğiniz üzere birkaç saat kapalı durduk. 
Sonucunda açıldık, bizlik bir mesele yoktu, tamamen host şirketinin hatasıydı, yine de siteden mahrum kaldığınız için üzgünüz. :')

Bu tarz olayların tekrar yaşanmasına tedbir olarak bambaşka bir sunucuya farklı ve küçük bir forum açacağız, bir nevi yedek olacak, sığınak olacak. Açıldığı zaman bizzat bu başlıkta ve site anasayfasında linki paylaşacağım. Orada da üyelik alıp iletişim adreslerinizi yazarsanız mutlu oluruz. Şimdi neden açamıyorum peki? Hala uyku saatine karışılan bir çocuğum ve uyumadığım ortaya çıkarsa hoş olmaz. :')

Gelelim neden üye olduğuma. 
Bir ara resimleri, smileyleri, BBCode'ları göremiyorum diye yeni hesap açmıştım biliyorsunuz. 
İlk başta sıkıntı yoktu ama sonra yine aynı şey olunca iki hesabı birleştirmiştim. Üyelerde, modlarda ve smodlarda bu sorun yoksa sorun admin grubunda veya bende diye düşünüyorum. Ve imza, fotoğraf vesaire büyüklüklerini modere etmek de önemli. O yüzden sorunu çözünceye kadar sıradan bir üye olarak devam edeceğim. Bunda da aynı senaryo olursa pes ederim herhalde. :')

Ben böyle hesaptan hesaba atlayınca sanki kurumsal görünüşümüz zedeleniyor gibi geliyor aslında da( Dil ) idare edin be.  Big Grin

Eski sitede admin SvChatos üyecik olduğunda @Hikaru Matsuyama anarşi çıkarmaya çalışmıştı bilmem hatırlar mı? :) Olmasın o, şimdiden söyleyeyim, mobilimde diğer hesabım açık olacak, yaramazlık yapan çekici yer alnına. xD
Discord: owarida14#3381 "o14"
  Cevapla
#2
Senin gibi host şirketi olmaz olsun , korktum bi an site kapandı diye .  :S

Yedek bir site aslında mantıklı bir fikir ama ben bu hesabımı oraya taşıyamam çünkü yine şifremi unuttum. Drink Uykuna karışılan bir çok cuk olduğun için için utanma çünkü bana da az karışmıyolar geceleyin kaçamak yapıyorum.

Sendeki sorun garip evet ama sen neden pes edeceksin ki adminciğim ;')

Bu eski sitede SvChatos'u hatırlıyıcam ama yok hatırlayamadım . Merak
  Cevapla
#3
Neden utanayım be, utansam söyler miyim herkesin önünde? Big Grin

Eski sitede var mıydın ki?
Discord: owarida14#3381 "o14"
  Cevapla
#4
SvChatos'u tanıyosam tabii ki varmışım .  El Sallama
  Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi