• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nick değiştirmek isteyenler buraya!
Evet, eski siteden alışık olduğunuz o kanser başlığı açıyorum. Mutlu
Nick değiştirmek isteyenler istediği nicki yorum kısmına yazabilir.

Nick değişimlerinden sonra birbirimizi tanımamızın daha kolay olması açısından nick değişimlerinin günlüğü buraya tutulacak.

2019 nick değiştirenler:
Elzo Gertize - Deuter Muller - Retro Gamer - Kojirou Hyuuga - RetroBasa41
Orhann - kHYUGA38 - Hyuga - キャプテン翼 - Nawaree14- nawaree
LeLouch - 皇帝ルルシュ

2020 nick değiştirenler:
nawaree - deltojo
Super Striker - imparator_03
Discord: owarida14#3381 "o14"
Hyuuga---->キャプテン翼
Yanlış anlaşılmasın kimsenin isteğine talebine karışmak gibi bir niyetim yok ancak bu sık nick/rumuz değiştirmenin pek de iyi bir şey olmadığını düşünüyorum. Keşke arkadaşlar forumlarda kullanacakları nickleri bir defa güzelce oturup düşünseler sonra orijinal veya içlerine sinen bir nick bulup her daim o nicki kullansalar. 

Çünkü forumlardaki nick tıpkı gerçek hayattaki isminiz gibidir, tanınmak bilinmek anımsanmak istiyorsanız aynı nickle yıllarca devam etmelisiniz. Aksi halde bana sanki XXX şeklinde bildiğim kişi nick değiştirip YYY olunca, sanki XXX başka bir şahısmış ve de vefat etmiş ya da bu ortamlardan çekilmiş gitmiş, kaybolmuş hissi veriyor.

Nickiniz, kimliğinizdir, bence mücbir sebep olmadıkça değiştirme konusunda fazla aceleci davranmayın.
Hayır , bende öyle bi durum yok aslında . Bu benim ilk değiştirmem . Biliyo musun bilniyorum ama , burdakiler benim kaç kere hesap değiştirdiğimi bilirler . Ve acelemden dolayı bu nicki koymak zorunda kaldım.

Böyle.....  :)
http://forum.holytsubasa.com/showthread....68#pid1668

İmzalar için şu mesajda bir açıklamada bulunmuştum. Mutlu

Bence nickinizin tanınmasını istiyorsanız aklıda kalıcı(mesela Japonca karakterli olmayan) ve kendinize özgü(mesela karakter ismi olmayan) bir nicki uzun zaman kullanmalısınız. Elbet Hikaru Matsuyama gibi istisnalar var, karakter ismi kullanmasına rağmen tanınıyor ve hatırlanıyor ama yeni arkadaşlar, kendinize özgü bir nickiniz olursa çok daha iyi olur. Mutlu
皇帝ルルシュ bunu yaparsanız sevinirim Mutlu
giphy.gif
Yaparım yapmasına da, herkes Japonca nick alırsa yeni üyelerin birbirini ayırt etmesi çok zorlaşacak. O yüzden bunu düşünerek nickimizi seçelim lütfen.
nawaree nickli üyemiz deltojo olmuştur duyurulur :p
Super Striker nickimi imparator_03 yapmak istiyorum.
not: bu ilk ve son nick değiştirmem olucak
e487d713a9420943fa97d538710885b2.jpg
HolyTsu-Sonuna Kadar Tsubasa..
Eski Nick= Super Striker
Artık imparator_03'sün

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi