• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kutsal Ban Hammer
Kimse bana laf çarpıtmasın kardeşim.  Dil

@Owarida 'nın söylediği gibi. Önceki sitede banlamasınına benim karşı çıkmam ve bunun sonucunda doğan anlaşmazlıklar (ki tek sebebi bu değildi tabiki de) doğrultusunda herşeyi bi kenara bırakıp gitmiştim. Eskiyi konuşmak pek tatlı olmasa da kendimi yorum yapma gereğinde hissettiğim için yazıyorum. 

Ban olayını da Barış'ın kafasına vura vura anlatırsanız çok daha iyi bir yönetime sahip olacağınızdan eminim.   Dil

Biraz hortlatmış gibi oldum ama kusuruma bakmayın. :)
bende tsubasa sitelerinin müdavi olarak buraya bieşeler yazim..
banlanma konusunda bende esnek olunmasından yanayım.zaten tsubasa sever olmayan buraya hiç üye olmaz..
yani demek istediğim sadece tsubasa sever olması bile bir şans daha verilmeyi hakettirir:)
diğer siteden banlanmalar konusunda ise şunu sölim.her iki sitede yöneticiler çopk iyi sabırlı yıllardır beraberdiniz.
küçük sebeplerden nie dağıldı kimin sinirli gününe denk geldi bilmiyom ama keşke olmasaydı..
Retro Gamer nickli üye, moderatörümüz JairoM59 tarafından banlanarak cehenneme gönderilmiştir. Mutlu

Sebebi ise dün gece yarısı kendisine verilen açıklama hakkını suistimal edip konunun kilitlenmiş olmasına rağmen Duyuru bölümüne hakaret içerikli sayısız konu açması. Keşke bu kadar kavgacı olmasak...

Ayrıca Claudio Meon değil, M E A O Göz Kırpma
Discord: owarida14#3381 "o14"
Kendisi eleştiriye kapalı biri herhalde, onun şımarıklığını biz insanca eleştirdik ama o kötü anlayışı ile bize karşı geldi o yüzden mantıklı banlanması.
Discorddan bu konuyu daha detaylı anlatabilir misin @owarida14
DkuN7EhXcAE0Se0.png?width=400&height=267
Bu arada içimde kalmadan söyleyeyim, retrodan hiçbir şey anlamayan sorduğum oyunları hayatında duymayıp ben gülünce atarlanan bir insan kendine neden Retro Gamer diyor? Gamer mıydı bilmem ama Retro Gamer asla olamazdı.

Teşekkürler Kalp-sevgi
source.gif

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi