(SERİ BİTTİKTEN SONRA OYLAYIN) Seriden Memnun Kaldınız mı?
Evet
100.00%
2
Eh, biraz
0%
0
Hayır
0%
0
2
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa 3: Koutei no Chousen [Hiç Yenilmeden] - TÜM BÖLÜMLER
Abi almanya macı gelcekmi
Captain Tsubasa 3 [Hiç Yenilmeden] - [Bölüm #20] Japan V.S. Brazil: https://youtu.be/BYOzYY5_4zk
1 mac kaldı ya
Captain Tsubasa 3 [Hiç Yenilmeden] - [Bölüm #21] Japan V.S. Germany {FİNAL}: https://youtu.be/-RFROtFkWHI
...
Öncelikle, artık geldik Captain Tsubasa 3: Koutei no Chousen [Hiç Yenilmeden] serimizin sonuna. :) Önceden de dediğim gibi, bu oyunu baştan sona hiçbir maçı 1 defa bile kaybetmeden bitirmek için çok fazla denedim, denedim, denedim... Ama en sonunda da başarıyı elde ettim. Mutlu Belki birçoğunuz yapmıştır bunu, belki de yapamamıştır, bilemiyorum... Ama bu benim için gerçekten büyük başarılardan bir tanesiydi Captain Tsubasa oyunları konusunda. Bu başarıya da imza atmış olduk. Captain Tsubasa 3: Koutei no Chousen benim favori Tsu oyunlarımdan bir tanesidir. Bu yüzden bunu başarabildiğime, bu oyuna emek harcayarak bir şeyler yapabildiğime çok mutluyum! Mutlu Bayern Munich, Çin ve en sonunda da Almanya'yı tekte, hepsini tekte geçmeyi başardık dostlar. Zaferimiz kutlu olsun! Sizlere de az da olsa seriye vermiş olduğunuz destekten ötürü minnettarım.. Göz Kırpma Kalp-sevgi Nice hiç yenilmeden Captain Tsubasa serilerine diyelim bundan sonra. Bir gün Captain Tsubasa 2: Super Striker oyununun da hiç yenilmeden canını okuyacağım o gün gelecek... O gün bu yazıyı hatırlayın... Mutlu [NOT: Bu konunun ilk sayfasında bir anket olacak. Serinin sonunda oylamanızı istemiştim onu sizden.. :) Size zahmet, ilk sayfayı gidip dürüstçe seri hakkında ne düşündüyseniz oylarsanız eğer beni kırmamış olursunuz. Mutlu ]
Tebrikler diyim yani Almanya'ya karşı hiç gol yemeden (o gol otomatik ya hani ) kazanmak kolay değil. Helal olsun sana benden +rep Göz Kırpma
Teşekkür ederim. Zevkli bir seriydi benim için de doğrusu..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Captain Tsubasa III Koutei no Chousen [Rehber] Hikaru Matsuyama 7 180 18/10/2020, Saat: 12:51
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
  Captain Tsubasa 3 Koutei no Chousen [Ara Sahneler] Hikaru Matsuyama 76 1.829 27/09/2020, Saat: 21:18
  Captain Tsubasa 3 - Milli Maçlar deltojo 1 89 23/08/2020, Saat: 21:02
Son Yorum: imparator_03
  Captain Tsubasa 3 - Kulüp Maçları deltojo 1 91 22/08/2020, Saat: 17:27
  Captain Tsubasa 3 (SNES) - %50 İngilizce versiyonu knighTeen87 0 199 19/05/2020, Saat: 19:50
Son Yorum: knighTeen87

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi