• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecmo Cup Football Game [Online]
~Tecmo Cup Football Game [Online]~
Merhaba sevgili Alombe Ailesi. :) Geçenlerde her ne kadar Tecmo Cup Football Game'e biraz gömmüş olsam da dönüp bir şans daha vermeye karar verdim.. Ve bunu tek başıma yapmadım. Kutay Tokmak adlı yakın dostum olan bir abimle 2 amatör bu oyunun online'ını oynadık. Big Grin Başta her ne kadar oyunun bug kaynadığı için zevksiz olacağını düşünsem de bayağı yanıldım... Bildiğim adamları seçerek taktiğimi kurup başladım maça. İlk top benden başladı. İşte golü attım Kutay'ın atağını kestim falan filan derken bir bakmışım skor 6 - 1 yenmişim... Big Grin Bu beni oyuna daha çok ısındırdı ve bayağı motive oldum! Super Eğer ki sizin de benim gibi herhangi bir oyuna karşı sırf biraz başarısız oldunuz diye ön yargınız varsa, oyunun hack veya online gibi farklı modlarını deneyin arkadaşlar. İnanın daha çok keyif alacaksınız. Mesela benim aklımda şimdi şu var. Online'de kendimi geliştirip hikayeyi ekstra level olmadan/hiç yenilmeden bitirmek hem de kanalda videoları olacak şekilde! Mutlu Siz de bir oyuna karşı bakış açınızı bu şekilde değiştirebilirsiniz. Şayet o oyunu sevmiyorsanız veya o oyuna bir türlü ısınamadıysanız tabii (benim gibi).. Daha fazla lafı uzatmadan online oynamak isteyen varsa bu oyunu gelsin kapışalım. Yensin veya yenilsin daha oyunda çok yeni olduğum için umurumda olmaz.. Mutlu Özellikle beklediğim sensin @owarida14! Göz Kırpma

Rg3E3R.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tecmo Cup - Şut Ofsetleri JairoM59 1 1.019 11/11/2019, Saat: 23:10
Son Yorum: Retro Gamer
  Tecmo Cup - Dreams Renk Ofsetleri JairoM59 0 831 11/10/2019, Saat: 19:33
Son Yorum: JairoM59
  Tecmo Cup - İsim Değiştirme(Asıl) JairoM59 1 1.061 11/10/2019, Saat: 16:42
Son Yorum: Retro Gamer
  Tecmo Cup - Guy[GK] Ofsetleri JairoM59 0 909 11/10/2019, Saat: 13:56
  Tecmo Cup Football Game Oyun + Kega Fusion Emulator Retro Gamer 3 2.334 11/10/2019, Saat: 13:46

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi