• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sizce Wakabayashi ve Japonya'nın Durumu Ne Olacak?
ok
ordan yazrım

Bu arda ne alaka desıtın abı wakabayshı ıcın damlar ılıdn gurslıyrı scnder da bekelmezdım abi ya
Daha anlaşılır konuş lütfen. :/
Discord: owarida14#3381
(19/09/2019, Saat: 17:24)enestsubasa44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ok
ordan yazrım

Bu arda ne alaka desıtın abı wakabayshı ıcın damlar ılıdn gurslıyrı scnder da bekelmezdım abi ya

Güzel kardeşim, biraz daha dikkatli ve düzenli yazarsan ne dediğin 'anlaşılabilir'.
JairoM59 | Super Striker | Hack | 2007 ~
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/dLJ7MZ.png[/img]
Jarıom abi gol sevınme ofeterlını nasıl degıtrebılırm
ve bu arada schinder senkılndekı renkler iki turk takımı beltıyor bır lavicer sari fb
2 . sarı kırmızı gs abi buarda hacklerınden bşrni vermısnın oynamak istoryrum flame thurder olur mesla ama worl yout ve andıroler olmasın onlrı oynadım hanı oyunları kotlemıyorum sdace flame thuder oynamk istyorum
1 - Flame Thunder hacki iptal edildi.

2 - Konu dışı yazma dedik, hala yazıyorsun. Sevinmeler vs. için instagram'dan mesaj at dedim, atmadın. Dikkatli yaz dedik, hala aynı. Daha da devam edersen kusurumuza bakma ama iletişemediğimiz birinin forumu kirletmesine izin veremeyiz, banlamamak için bir nedenimiz kalmaz.
Discord: owarida14#3381
ok bro

abi istek gonderım
Caanım başlığı katletmiş ya.  :S

Neyse, Rising Sun'da güncele geldiğime göre artık bu konuu hakkındaki düşüncelerimi rahatça söyleyebilirim.  Mutlu

Bir kere zaten Wakabayashi'nin iyileşip de sahalara tekrar döneceğini ve hem de gidişinin sakat ve kanlı ancak dönüşünün muhteşem olacağından hepimiz eminizdir öyle değil mi.  Dil Sensei kıymetlisine kesinlikle toz kondurmayacaktır. Açıkçası 40 küsur yıldır SGGK'nın sakatlanması klişesi bir kez daha nüksetti, durum bundan ibaret. Esasen manga boyunca Genzou'nun bazı halleri her ne kadar hoşuma gitse de yaşanılan bu copy & paste süreçleri artık kabak tadı vermeye başladı.  Yorgun

Kısacası Wakabayashi'nin sakatlanmış olması açıkçası bana hiç sürpriz olmadı, hatta iyi bile dayandı bu manga boyunca.  Dil

Öte yandan bu yaşanılan sürecin başta Michael'in parlatılması için hazırlanmış bir zemin ve sonrasında ise Japonya'nın kalan maçlarının biraz daha çekişmeli geçmesi adına bir tezgah olduğu aşikar benim gözümde.

...

Öte yandan, öncesinde Bayern mağlubiyeti ve sonrasında ise bu sakatlığın Wakabayashi'nin Hamburg'tan ayrılışı ve kuvvetle muhtemeldir ki Bayern'e katılım sürecini hızlandıracak bir zincir reaksiyon başlatacağını da ön görüyorum. Road to 2002'nin başlarında Barça vs Bayern Şampiyonlar Ligi mücadelesinin unutulup, atlanılacağını da düşünmüyorum ayrıca, işte bu nedenle de böylesi bir kulüp değişikliğinin gerçekleşmesi ve ŞL'de Tsubasa vs Wakabayashi kapışmasının yaşanması muhtemel.

Bakalım bu düşüncelerim ne derece doğru çıkacak, uzun uzun bekleyip göreceğiz.  Mutlu
Neyse o gitti ya bir şey katledemiyor.
[img=0x0]https://eksiup.com/p/kz185483b4j7[/img]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi