• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ct3 En iyi 5 şut
Rainbow 
Captain Tsubasa III Koutei No Chousen Oyununda en iyi 5 şut sizce hangileri? Benim sıralamam bu şekilde olurdu.                                                                   1-Neo Cyclone 450 Guts Tsubasa Oozora 2-Lyzard Twin (bu şut sadece 200 Guts olduğu ve Neo Fire Shoot ile eşit gördüğümden buraya alıyorum) 200 Guts Carlos Santana&Arthur Coimbra 3-Neo Fire Shoot 400 Guts Karl Heinz Schneider 4-Lightning Tiger 410 Guts Hyu(u)ga Kojiro 5-Fire Shoot 280 Guts Karl Heinz Schneider.
DkuN7EhXcAE0Se0.png?width=400&height=267
Bana göre:

1- Neo Cyclone Shot [450 guts]
2- Neo Fire Shot [400 guts]
3- Lyzard Twin Shot [200 guts]
4- Lightning Tiger Shot [410 guts]
5- Fire Shot [280 guts]
Hyu(u)ga Kojiro... Dil Tamam en azından doğru kullanıyorsun, bu da bir şeydir. Dil

Bence şutun harcadığı guts miktarı da gayet önemlidir. En yetenekli kaleciler hariç her kaleciye girebilecek bir şut olan Fire Shot bence harcadığı guts miktarının da az olmasından dolayı benim için Neo Fire Shot'ın önünde mesela. Boşuna yok f/p isimli bir parametre. Dil

Sıralamam:

1 - Lethal Twin Shoot
2 - Fire Shot
3 - Neo Cyclone
4 - Neo Fire Shot
5 - Lightning Tiger
Discord: owarida14#3381 "o14"
@owarida
Evet, Lyzard diye bir şut yok ama bu nickte bir CT sever vardı bir zamanlar.  Göz Kırpma
Soru işareti koymakta haklısın şutun doğru ismi Lethal.

Bu arada CT'de her ne kadar her ikisi de "şut" diye çevrilse de farklı yazılan iki kelime vardır,
- シュート (Okunuşu: Şuuto) Shoot Örnek: Drive Shoot, Kamisori Shoot
- ショット (Okunuşu: Şotto) Shot Örnek: Tiger Shot, Eagle Shot, Fire Shot

Hiç kimseyi detaya boğmak istemem ancak görünce de düzeltmeden hatırlatmadan duramıyorum, kusura bakmayın. Taigaa Şotto da!!  Sağ
Evet, bu detaydan haberim var hatta CT1 çevirisinde de bu şekilde çeviri yaptım (Drive Shoot, Eagle Shot gibi) ama ne yazık ki hangisi Shuuto, hangisi Shotto ezbere bilmediğim için ve biraz da klavye alışkanlığı, öyle yazmışım. Düzeltme için teşekkürler. Mutlu
Discord: owarida14#3381 "o14"
1- Neo Fire Shot
2- Fire Shot
3- Lightning Tiger
4- Lethal Twin
5- Neo Cyclone
JairoM59 | Super Striker | Hack | 2007 ~
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/dLJ7MZ.png[/img]
1-Neo Fire
2-Neo Cyclone Shot
3-Lethal Twin Shot
4-Lighthing Tiger Shot
5-Double Snake Shot
Double Snake hariç benim de benzer ancak Double Snake koymanı anlamadım :/
DkuN7EhXcAE0Se0.png?width=400&height=267
1-Neo Cyclone
2-Neo Fire (Neo Fire birincide olabilir)
3-Lighting Tiger
4-Lethal Twin
5-Mach Shot

val63v.png

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi