• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[CT4] Türkçe Rom + Editlenmiş All Star Kulüp Takımları + %100 Save
Wink 
Selamlar Alombe Ailesi! Göz Kırpma Nasılsınız bakalım? Bu gün sizlerle elimde olan %100 save + Türkçe olan Captain Tsubasa 4 romunu paylaşmak istiyorum. Ekstradan bazı gereksiz kulüp takımları yerine çok daha iyilerini ekledim (Örnek: Renato, Stratto, Ishizaki ve Tsubasa'lı sıradan Sao Paulo yerine, Bamora, Nelson, Mauricio, Nitta, Ishizaki ve Tsubasa'nın olduğu çok daha güçlü olan Sao Paulo ekledim. Veya Cruzeiro gibi gereksiz bir takım yerine Ishizaki, Misaki ve Tsubasa'lı Scudetto ekledim.). Bu romu biz aslında Owarida ile online maçlar için kullanıyoruz ama paylaşmaktan da zarar gelmez. Nede olsa bunları mezara götüremeyeceğiz.. Big Grin Umarım oynarken eğlenirsiniz arkadaşlar. Super

Ek Dosyalar
.zip   Captain Tsubasa 4 Türkçe Rom + Save.zip (Dosya Boyutu: 770,76 KB / İndirme Sayısı: 18)
Ben Kayıt Oldum Ama Ben İndiremiyorum Neden? Yardım
Bu sayfaya erişim izniniz yok. Bunun sebebi aşağıdaki nedenlerden dolayı olabilir:
Üyelik hesabınız yasaklanmış veya bu sayfaya erişim izniniz engellenmiş olabilir.
Yöneticilere ait özel bölüme veya izniniz olmayan bir kaynağamı girmeye çalışıyorsunuz? Forum kurallarından bu işlemi yapma yetkinizin olup olmadığını kontrol ediniz.
Hesabınız, hala aktivasyon maili veya yönetici onayı bekliyor olabilir. (Aktivasyon Kodunu Tekrar Yolla)
Eğer doğrudan bu sayfaya eriştiyseniz, size izin verilen uygun formlar veya linkleri kullanabilirsiniz.

Şu anda Giriş Yapılan Kullanıcı Adı: 'junyusuf'
vNsykr.png

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi