• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CT3 Online Oynamak İsteyen?
Question 
HAMACHI:
Ağ kimliği: Yuzo Morisaki
Parola: superganbarigoalkeeper

İsteyen gelebilir oynarız. :)

https://www.mediafire.com/file/0wa2ubqxz...e.zip/file
Ben akşam gelebilirim oynayabiliriz istersen. Bence konuya yasaklı oyuncuları da yazmalısın. CT4'te Ramcane yasaklıydı burada da Tsubasa ve Müller yasaklıdır kanımca Dil
Discord: owarida14#3381 "o14"
Olabilir Owarida-kun. :) Akşam bir online girebiliriz. İşin güzel yanı oyun Japonca ve gereksiz karakterler yerine adam akıllı olanları koydum. Big Grin Online kurallarını yazıyım, iyi hatırlattın.

CAPTAIN TSUBASA 3 ONLINE KURALLARI:
1- Dur kalk yapmak yasak.
2- Kaleci Duter Muller'i almak yasak.
3- Player 1 kaleci seçme kısmına gelince Player 2 chatten (Zsnes Emulator'ün sohbet kısmı) hangi kaleciyi seçeceğini önceden yazma hakkına sahiptir.
4- Ciddi derece (oyun içi) zaman geçirmek yasak (ilk yarıyı full eritmek veya 15 - 20dk zaman geçirmek gibi).
5- Kaybedeceğini veya kesin kazanacağını anladığında çıkmak yasak (maçın sonuna kadar gidilmek zorunda).
6- Chat ekranına spam mesaj atarak oyuncuların ve sahanın gözükmemesini sağlayarak avantaj sağlamaya çalışmak yasak.
7- Yenilince oflayıp poflayıp şikayetlenmek, yenince ego yapmak yasaktır (kazanan kaybedeni, kaybeden kazananı tebrik eder).

Kurallar bu kadar... :)
Üyeciklerimizin iştahı kabarsın diye ilk maçın son karesini paylaşıyorum. Dil

İki golü hakem saatine bakıp uzatma sayarken attı vicdansız. Big Grin
Discord: owarida14#3381 "o14"
Keşke iştahları biraz kabarsaydı bunu gördüklerinde ama sağlık olsun... Big Grin Yakın zamanda tekrar maç yapalım. Arkadaşlar, ilginiz olursa bu konunun altına yorum atmaktan da çekinmeyiniz lütfen. Bilmeyenlere ben veya @owarida14 öğretebiliriz.. Mutlu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi