• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CT3 Hamburg V.S Bayern Munich maçı yardım!
Sad 
Merhaba sevgili Alombe Ailesi! :) Bu gün sizlerden bir konu hakkında yardım isteyeceğim. Captain Tsubasa 3'te oyunun 6. maçı olan Hamburg V.S Bayern Munich maçını geçmeyi bir türlü başaramıyorum. Yahu arkadaş, şanstan başka taktik yok mudur bu maç için ya!? xD 10 - 12 tane vole ve kafa denedim hiçbiri gol olmadı 1 tane de penaltım kaçtı zaten.. Ama Schneider Rövaşata ile kolayca atmasını biliyor bize... Kızgın Valla bıkkınlık geldi şu maçtan ya. Ne yapsam olmuyor, ne denediysem başarısız oluyorum. Takımı ileri çıkarmak için bir marke taktiğiniz var mı? Ha bu arada, söylemeyi unuttum. Benim amacım herhangi bir ekstra level olmadan bu maçı geçmek. Ama şöyle bir sıkıntı da var. Benim en güçlü adamımın (Runberg) şut statı bile 26. Kaleci ise 33 yumruk ve işin kötü yanı sürekli yumruk yapması. öyle programlamışlar elemanı zamanında.. Big Grin Ve çok ender topa açılıyor karşı takımın kalecisi Meternihi. Evet arkadaşlar, bu maç için herhangi bir taktiğiniz veya öneriniz var mıdır?
https://www.tsubasatr.net/giris/forum/ca...en-var-mi/

Bir zamanlar ben de bu maçı geçmek için saç baş yolmuştum, level atlamadan geçmeye çalışıyorum diye yazdığını görünce dikkatimi çekti, yardımcı olayım istedim. Bu başlıkta yazılanları bir oku istersen. 

Benim her CT oyununu hiç yenilmeden bitirmek gibi bir hedefim olmuştur hep ve bunu CT1, CT2, CT3 ve CT4 için başarabildim, CT5'te ise son maçtayım ancak bir türlü başaramadım henüz.  Mutlu

Bu maçı level atlamadan geçip geçemeyeceğini ise çok merak ediyorum, sonuçlardan bizi haberdar et olur mu.
Signature.jpg
Ben söyleyeyim abi geçti.:)
DkuN7EhXcAE0Se0.png?width=400&height=267

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi