• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa (Info)
Güncelleme (18.12.2019)

İspanya eklenmiştir. 

Kalan takımlar ve sıralama şu şekilde güncellenmiştir,

- Polonya 
- İngiltere
- Uruguay
- İtalya
- Arjantin
- Fransa
- Batı Almanya

Neyse ki bu ay 31 çekiyor, 2 günde 1 tanesini tamamlamayı başarırsam sene bitmeden çalışma da bitmiş olur. 
Ganbare ore!  Dil

Güncelleme (21.12.2019)

Polonya & İngiltere eklenmiştir!

Ek Dosyalar
.pdf   Captain Tsubasa [Info].pdf (Dosya Boyutu: 853,33 KB / İndirme Sayısı: 5)
Milli takım bölümlerinde özel oyunculardan -şu ana dek- bahsedilmemiş olması moral bozucu. Kızgın

Argos'a sadece ufak bir atıf var, onun dışında yok. Acaba Elit takımlardan itibaren bu başlar mı? Merak

Teşekkürler.~
Discord: owarida14#3381
Uruguay ve İtalya'da da benzer bir üslup söz konusu ancak ben bundan şikayetçi değilim. Elbette bunca zaman (özellikle Super Striker'dan) özel oyunculara ilişkin doğrudan bilgilendirilmeye alıştığımız için bize bu oyunda Koçlarımızın verdiği genel bilgiler ve söyledikleri sözler biraz değişik geliyor. Öte yandan Captain Tsubasa demek özel oyuncular ve özel teknikler demek, bu gerçeği de yadsımıyorum elbette.  Mutlu

Güncelleme (22.12.2019)

Uruguay & İtalya eklenmiştir!

Artık yavaş yavaş bu çalışmanın da sonuna geliyoruz. Bir aksilik olmaz Allah'tan bir sağlık sorunumuz filan da çıkmazsa 2020'ye girmemizle birlikte Captain Tsubasa (Analiz) çalışması için yavaş yavaş kağıdı kalemi elimize almaya başlayacağız.  Drink

Güncelleme (31.12.2019)

Arjantin & Fransa & Batı Almanya eklenmiştir!

Böylece çalışmanın sonuna geldik. Şükür kavuşturana!  Drink

Ek Dosyalar
.pdf   Captain Tsubasa [Info].pdf (Dosya Boyutu: 915,88 KB / İndirme Sayısı: 5)
Arjantin ve Fransa için ne güzel özel oyunculara değinilmiş, böyle olsa olmuyor muydu? Dil

Batı Almanya için Wakabayashi'nin Hamburg maçındaki tavrına değinilmiş ne güzel ama ben orijinal seriden bihaber bu oyunu oynuyor olsaydım Mikami'nin bu sözünü Wakabayashi'nin yenildiğimizde bizi fırçalamasına yorardım. Mutlu

Söylenecek çok şey var Mikami bey, söylenecek çok şey var! Çekinmemiz gereken 5 tane oyuncu varken bu boş vermişlik nedir? Ağzın yorulduysa Wakabayashi konuşsaydı bari. Kızgın
Neeeyyyse. Dil

Çok teşekkürler, seneye görüşürüz! Drink
Discord: owarida14#3381

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Captain Tsubasa (NES) [Analiz] Hikaru Matsuyama 5 101 06/07/2020, Saat: 11:16
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
  Captain Tsubasa [Ara Sahneler] Hikaru Matsuyama 8 1.662 30/05/2020, Saat: 15:06
  Captain Tsubasa [NES] Kullanım Kılavuzu (Türkçe!) Hikaru Matsuyama 38 2.178 16/05/2020, Saat: 09:10
  Captain Tsubasa (Analiz) owarida14 16 3.174 23/11/2019, Saat: 08:25
  Captain Tsubasa (NES) - Lineker (リネカー) [NONCANON Karakter İncelemesi] Retro Gamer 4 1.378 03/11/2019, Saat: 12:05
Son Yorum: Retro Gamer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi